Carrera Men's 61mm Black Sunglasses CA8035S-807-61
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
Dimensions - 61 mm x 14 mm x 145 mm - Frame Color - Black - Frame Shape - Square - Frame Material - Plastic - Lens Color - Grey Gradient - 100% UV Protection, Non-Polarized - Made in China - (CA8035S-807-61)